Број на оглас: 3641215
Објавен на: 04.08.2020, 09:12
1 / 9

Golf 4 1.9Tdi 131ks 03' 6+1

3.000 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Extra sostojba
Staveno novo turbo gt2260 nov maf sensor novo ulje filtri
Lunch control+remap
Tempomat,dvd player so kamera i drugo
Registriran cela godina 13.07.2021