Број на оглас: 3641152
Објавен на: 13.08.2020, 17:03
1 / 2

Pneumatski cekan

1.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba
CENA 1000 eur, so prostor za dogovor
Tel za kontakt 078312762 Goran