Број на оглас: 3641016
Објавен на: 03.08.2020, 12:05
1 / 3

Kamin na drva Alfa Plam-malku koristen

12.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kaminot e kako nov,malku koristen-vo ekstra sostojba.So kaminot ima i novi borii
Kontakt telefon : 070 570 327