Број на оглас: 3640945
Објавен на: 03.08.2020, 14:19
1 / 5

SEAT 1.9 D EXTRA CENA ZA KESSSS

1.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Seat Cordoba 1.9 Dizel So Full Oprema Registrirana Do 5 Mesec 2021 Fabricki Zolta Ne Taksirana Bez Nikakva Mana Vo Odlicna Sostojba Extra Cena Za Kesssss Poveke Info Na Tell 078238385
CENA 1150 EVRA