Број на оглас: 3640936
Објавен на: 05.08.2020, 10:45
1 / 3

Continental ecocontact 6

1 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
50
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Continental ecocontact 6 195/50 r15