Број на оглас: 3640864
Објавен на: 25.09.2020, 17:39
1 / 4

Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

4.690 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур.
Гуми протект Неготино тел.075 457 991

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)