Број на оглас: 3640835
Објавен на: 11.08.2020, 20:05
1 / 12

Bmw 530 M-Paket

8.700 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba.Fabricki M-Paket.Napraven kompleten sevris,Ulje filtri vo motor,menjac,zategaci vodna pumpa termostat,kais novi.18ki bandazi so novi Bridgestone gumi.30 mesecna keramicka zastita.
Moze zamena samo za srebrena ili bela kola.