Број на оглас: 3640324
Објавен на: 25.02.2021, 07:11
1 / 5

JAGUAR X-TYPE 2.2DIZEL 2006 GODINA

1.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Jaguar
Модел:
X-Type
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM JAGUAR X-TYPE 2.2DIZEL SO FULL OPREMA KLIMATRONIK AKTIVEN. UVEZENA OD SVAJCARIJA. MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN EURO 4 NA REALNI KM PROVERKA KADE SAKATE...