Број на оглас: 3639854
Објавен на: 19.09.2020, 12:31
1 / 5

Lanec za vitlo lanci ланес ланци за витло

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Ланци за витло 130 см должина со спојки користени на кршам витло 4 тонско