Број на оглас: 3639561
Објавен на: 13.08.2020, 14:05
1 / 5

Bmw 320d

2.200 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba full oprema