Број на оглас: 3639324
Објавен на: 28.09.2020, 18:44
1 / 1

Spirali za ASTRA F Karavan ZADNI

1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra F Karavan
Tип на делови:
Суспензија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi federi (spirali) zadni za Astra F.