Број на оглас: 3639190
Објавен на: 08.08.2020, 09:33
1 / 12

MERCEDES A180 CDI (STYLE) 110KS-O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A180 CDI (STYLE) 110KS-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2010)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-ESP;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUANJE;
-HROM LAJSNI;
-PARKING SENZORI
-KOZA;;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-HALOGENKI;
-MAHAGON;
-MALA POTOSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
---------I N F O:(071/252-444)------