Број на оглас: 3639119
Објавен на: 03.08.2020, 09:56
1 / 12

NISSAN QASHQAI 7 Sedista!! 2010god!!

6.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Qashqai+2
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Djipot e uvezen,plateni se site davacki do tablici!!
2010god!!
1.5tdci dizel 6 brzini!!
170000km!!
Full oprema: 7 sedista,panorama krov,klimatronik sto e retkost za ovoj model,komandi na volan,parking senzori,tel,bluetoth,centralno,2 orginal kluca,4 novi gumi hankook!
Djipot e staklo,bez 1 tocka,pali vozi,moze da se proveri vo servis,moze i test voznja 24h da go proba sekoj seriozen kupuvac!!
Davame garanicja na notar za km ispravnosta!!