Број на оглас: 3638827
Објавен на: 22.09.2020, 17:37
1 / 7

BMW 320d

2.500 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bmw 320 dizel vo odlicna sostojba na nego se funkcionira
Sosve kolata odat novi zimski gumi sosve aluminski felne
Info na ovoj telefon: 072 248 580 Daniel