Број на оглас: 3638790
Објавен на: 09.08.2020, 11:21
1 / 5

Labrador retriever

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zenka Labrador retriever so izvonredno pedigre (tatko Crown Prince ZHM i majka Millie Best of Discovery) stara 5 godini.
J.CAC, J.BOB, CAC, BOB
http://www.doublebandedlabradors.com/millie.html