Број на оглас: 3638736
Објавен на: 16.09.2020, 23:09
1 / 5

Gumi гуми za kombe 195/70/15 C

150 € Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
70
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvani 4 gumi za kombe so c oznaka vozeni necela letna sezona
Marka windforce