Број на оглас: 3638732
Објавен на: 24.09.2020, 16:54
1 / 12

Opel Signum - Automatic/Avtomatik

2 € Цената не е фиксна 2.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Opel Signum:
-avtomatik
-3.0 CDTi (Dizel)
-2003g.
-kozen enterier
-17' bandazi, 4 novi letni gumi
-Dvozonska klima, webasto, greaci na sedista
-Dva kluca i kompletna istorija na voziloto
-novi diskovi, plocki, amortizeri

-moze zamena

-Za povekje informacii na telefon 075 625 480