Број на оглас: 3638655
Објавен на: 04.08.2020, 09:35
1 / 12

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 129KS 4X4-O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUZUKI GRAND VITARA1.9 DDIS 4X4-;
-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-4X4;
-CD PLAYER;
-ELEKTIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-BORD KOMPJUTER;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
--------I N F O:(071/252-444)-------

Потврден огласувач
 DIZO TRANSPORT (претпријатие)