Број на оглас: 3638500
Објавен на: 28.02.2021, 22:04
1 / 5

СЕ ПРОДАВА РЕНО КЛИО 1,9 ТДИ

1.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава рено клио во исправна состојба