Број на оглас: 3638426
Објавен на: 02.08.2020, 14:13
1 / 12

FIAT DUCATO 2010 MAXI

7 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


FIAT DUCATO 2010 GOD
MAXI
REGISTRIRANO
SERVIS KOMPLET NAPRAVENO
260000 KM
NOVI GUMI