Број на оглас: 3638401
Објавен на: 05.08.2020, 12:06
1 / 1

tc helicon voice live 2

350 € Цената не е фиксна 400 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Студио/Сценска

Вид на оглас: Се продава


prodavam tc helicon voice live 2 upotreban samo na studio so namesteni preseti za ziva sfirki je top