Број на оглас: 3638241
Објавен на: 05.08.2020, 08:24
1 / 10

Ford fiesta moze zamena za kola

200 € Цената е фиксна 250 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam ford fiesta 1.1benzin plin atest motor na lance nema registracija vo odlicna sostojba pali vozi moze zamena samo za kola bez doplata
KOLATA CURE DIME OD IZDUSNIKOT