Број на оглас: 3637971
Објавен на: 13.08.2020, 17:05
1 / 7

Opel zafira 2.0 pali vozi

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 2.0 DTI 74 kw 2003 godina, reg.do 27.04.2021 godina so 7 sedista.
Tel za kontakt. 072248573