Број на оглас: 3637957
Објавен на: 18.09.2020, 13:33
1 / 6

o&k rh 12.5

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
35t 2002 godina