Број на оглас: 3637318
Објавен на: 16.09.2020, 20:39
1 / 5

GoPro Session

10.500 МКД
Резолуција:
8,1-10 Мегапиксели
Марка:
GoPro

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


GoPro Session употребено неколку пати, без траги за користење, заедно со торба.

Контакт:
Владимир
389 71 219 989