Број на оглас: 3636695
Објавен на: 17.01.2021, 02:09
1 / 2

Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Кеј 19 - 9

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлична локација