Број на оглас: 3636537
Објавен на: 02.08.2020, 13:00
1 / 12

Toyota RAV4 2.2 D4D 62.000km

28.000 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
55000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full ,4x4 ,12/2015