Број на оглас: 3636409
Објавен на: 29.09.2020, 08:22
1 / 3

Avtoradio blaupunkt

4.500 МКД Цената не е фиксна 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radio mp3,dvd blaupunkt ASPEN IVDM-7003. moze i zamena za telefon ili za obicno radio so vasa doplata. Info na viber 078206292. Cena po dogovor