Број на оглас: 3636328
Објавен на: 06.03.2021, 12:56
1 / 7

Mercedes c220 cdi

2.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C220 cdi 2001
Reg 01.04.2021 zelen karton
A test staklla
Novi gumi Bridgestone
Service komplet
Etc.....
070 458 867