Број на оглас: 3635571
Објавен на: 30.06.2020, 23:53

Samsung s10 plus

600 €
Марка:
Samsung
Модел:
S10+
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung s10+, nov neotpakovan, za poveke info ili sliki na viber na brojot 078 260 104