Број на оглас: 3635548
Објавен на: 14.08.2020, 14:15
1 / 8

JCB CX3 mozi zamena za kola

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Jacb cx3 1995 godina mozi zamena za kola so vasa doplata za poveke na tel 077695955