Број на оглас: 3635482
Објавен на: 04.07.2020, 13:45
1 / 10

Golf 3 1.4 benzin

870 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf 3 1.4 benzin
Reg do 12.05.2021
Kolata e vo odlicna sostojba so kompleten servis
Rebrasti, ulje filtri smeneto pre 2500km
Novi gumi, enterier zdrav, sasiski zdrava..
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Inf. 075273320 .Deki
075273320 Deki