Број на оглас: 3635429
Објавен на: 30.06.2020, 21:21
1 / 5

2.0hdi 2004 registriirano pali vozii 1600 evra samo kes

1.600 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo kess 1600evra