Број на оглас: 3635423
Објавен на: 13.07.2020, 13:32
1 / 12

Audi A4 1.8 benzin 96god full oprema

1.100 € 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 1.8 benzin 96god full oprema klima ladi perfektno so pominati 195.000km realni,kompletno ispravno bez niedna maana. Mozna e zamena so moja ili vasa doplata