Број на оглас: 3635355
Објавен на: 01.07.2020, 17:06
1 / 10

Opel Vivaro 1.9CDTI (8+1)sedista Moze Zamena

4.600 € 5.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Vivaro
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vivaro 1.9 CDTI 2003 godina vo odlicna 8+1 sedista ,novi gumi Klima raboti besprekorno redovno odrzuvano Moze Zamena dajte ponuda za zamena cenata e druga