Број на оглас: 3635331
Објавен на: 10.07.2020, 09:04
1 / 10

Bmw E36 320I So Atest Plin - 96!

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se Prodava Bmw E36 320İ!
Proizvedena 1995 Godina 12 Mesec!
Registrirana!
So Zelen Karton!
So Full Oprema!
Klimatronik!
So Atestiran Plin!
So Aluminski Bandasi!
Kozni Sedishta!
Motor Menuvac Extra!
Kolata E Vo Extra Super Sostojba!