Број на оглас: 3635330
Објавен на: 30.06.2020, 19:10
1 / 10

Sprat od kuka

По Договор
Број на соби:
4
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Gjoko Tutusev 6

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva sprat od kuka, cena po dogovor