Број на оглас: 3635299
Објавен на: 30.06.2020, 18:39
1 / 4

opel astra Se prodava hiitno

3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava hitno opel astra donesena od germani carineta so full oprema i od na dobrite motori 16.16v benzin potrosna ima 5.5 na 100 km so garancija