Број на оглас: 3635260
Објавен на: 30.06.2020, 17:58

Се продава јачмен

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Јачмен во вреќи реколта 2020 ,цена по договор 075 220 880