Број на оглас: 3635242
Објавен на: 30.06.2020, 17:43
1 / 2

Xenon сијалици D1S Osram

1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови сијалици Xenon.
Цената е за пар од две сијалици
Како што се на слика.