Број на оглас: 3635222
Објавен на: 04.07.2020, 15:09
1 / 12

PASSAT 1.9 TDI-105ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

5.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg so napraven servis
Full oprema