Број на оглас: 3635213
Објавен на: 02.07.2020, 17:31
1 / 6

OPEL REKORD C COUPE делови

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Rekord
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


****** ПРОДАДЕНО******
Се продаваат делови за Опел рекорд ц купе задна шофершајбна, врати, километража со шал табла, итн.