Број на оглас: 3635210
Објавен на: 30.06.2020, 17:05
1 / 11

OPEL REKORD C COUPE / sedista enterier / seats interior sale

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Rekord
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


**********ПРОДАДЕНО************Се продаваат седишта со комплет странични панели за опел рекорд ц купе во одлична состојба. За повеќе инфо јавете се слободно во било кое време имам и други делови.