Број на оглас: 3635197
Објавен на: 15.07.2020, 13:00
1 / 3

Volvo FH 12 420

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Volvo FH 12 420 , 2003 Год
Еуро 3
Регистрирано.
Во исправна состојба
Тел 075-787-792