Број на оглас: 3635184
Објавен на: 05.07.2020, 13:00
1 / 4

Scania 420

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава SCANIA 420 ЕУРО 3
Регистрирана.
Во екстра состојба