Број на оглас: 3635182
Објавен на: 13.07.2020, 16:20
1 / 6

OPEL ASTRA 1.7

2.799 € 3.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno kolice so ful oprema
Klima fulcoonalna
na vozenje stegnato, odlicni amortizeri..
Dobra letna guma
Napraven komplet golem servis
So EKSTRA CENA !!!