Број на оглас: 3635178
Објавен на: 15.07.2020, 13:00
1 / 5

DAF 95 XF 430

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава DAF 2004 год ЕУРО 3 Во исправна состојба.
Тел за контакт 075-787-792