Број на оглас: 3635138
Објавен на: 06.07.2020, 12:15
1 / 4

Coolpad Torino S2

3.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Друга марка
Модел:
coolpad torino s2
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Кутија
➤Полнач

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤8.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 5.0инчен
➤Внатрешна меморија 16GB
➤Процесор Quad-Core 1.3GHz 
➤Андроид:6.0 Marshmallow

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме