Број на оглас: 3635132
Објавен на: 08.07.2020, 09:19
1 / 3

SE PRODAVA SKUTER

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2017
Модел:
X
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


HITNO SE PRODAVA SKUTER VO EXTRA SOSTOJBA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
ACO
075 574 520
075 574 520