Број на оглас: 3635105
Објавен на: 01.09.2020, 21:20
1 / 6

Audi A3 odlicno!!!

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi vo dobra sostojba,so klimatronik,zatemneti stakla so a-test,esp,farovi so lupi,abs,solidni gumi.Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.Moze I zamena so moja doplata so realni ceni. Kontakt na 078/820-054 Nikola.